Dejte jí už kurva pokoj

10. září 2006 v 9:11 | Koště |  Novinky!
Přestože je princezna Diana již devět let po smrti, stále se objevují nové hodady, o způsobu a okolnostem její smrti, konkrétně havárii v tunelu.
Zatímco se, podle šéfa patologie Roberta Thompsona, v pitevní zprávě nepsalo nic, on při otevření jejího žaludku musel ustoupit o kroz zpět, protože pach alkoholu byl nesnesitelný. Aspoň takhle to píše Berliner kurier.
Z toho jasně vyplývá, že Diana byla spolu se svým milencem zavražděni. Takhle si to tedy vykládá jeho otec. Zároveň Thompson vyvrátil, že by byla Diana v době nehody těhotná.
Takže teď vím přibližně stejný prd jako před těma devíti lety. A upřímně, nikdy mě nezajímalo, jestli byla DIana těhotná nebo ne, nebo jestli byla ožralá nebo ne. A tohle by si měli uvědomit i ti ostatní. A chtěl bych vysvětlit, jak vyplývá to, že byli zavražděni z toho, že byli opilí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Debil(Robin) Debil(Robin) | 16. září 2006 v 10:22 | Reagovat

Víš Honzíku, to bude asi tim, že když máš v žaludku tolik alkoholu, že to smrdí až ven, nejsi už jen opilej to by byl v krvy. To je předávkování alkoholem, vem si že alkohol je jed. Stačí najít látku co v kombinaci s žaludečníma šťávama začne uvolňovat ebo vytvářet alkohol. Ale já žádnou neznám. Každopádně mám stejný názor jako ty, stále tvrdím, že ji zabili novináři, itm že jí nedali pokoj. Já bych udělal ákon, že když budou novináři omezovat tvoje soukromí, můžeš je beztrestně zabít, když nedaj pokoj.

2 pERviK pERviK | 14. října 2006 v 9:37 | Reagovat

HAHAHA. Dajána je mrtvá, páč se chtěla dostat do MOC velký prdele a nedala to. Třeba Karel Gott je populární už přes sedumdesát tisíc let a pořád žije!(i když na to moc nevypadá)

3 Johnny Midgey Johnny Midgey | 14. října 2006 v 17:17 | Reagovat

Tady si někdo asi myslí, že je tipnej, co? Je mi líto, není tomu tak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama