To je panoptikum

17. října 2006 v 19:04 | Koště |  Škola
Já už tyvole fakt nevim. Poslední dobou se mi zdá, jakoby všichni okolo mě zešíleli :-D. Konkrétně mám na mysli profesorský sbor Gymnázia Opatov. Jahelková mi dala pětku, protože jsem se podepsal jako Midgey se slovy, že žádného středního gaye v seznamu žáků nemá. A to nemluvím o tom, že hned druhý den se mi smála, že jsem teplej. A to já nejsem.
Žabová pro změnu předvedla další ze svých excentrických hysterických záchvatů, protože jí soudruh Kůs upozornil, že právě řekla nesmysl. Po vyhasnutí profesorky se ukázalo, že měla pravdu ona, ale to už bylo pozdě, Žabová nám totiž dva dni na to nám nasolila písemku na něco, co jsme se neučili a podle jejích slov to bylo v učebnici. To, že to měla být učebnice fyziky je už druhá věc.
Robejšková (má cenu vůbec pokračovat :-) ? ) je na stará kolena nějak sentimentálně přívětivá. Děvčata na začátku dvouhodinovky pošle to tělocvičny, ať si hrajou a chlapce nechá jít s nimi. Když se vrátí, řekne jen: "No kde jste byli? Tedy, s vámi ta puberta cloumá...".
Mě se zase ptala, co mě baví za manuální práci, která by se dala skloubit z uměním, když už jí prej jako kašlu na obrázky. Odpověděl jsem, že truhlařina - jo, skříně, stoly, rakve, to je moje! A ona na to, že ať vyřezávám. No to snad radši ne, to jí radši opravim ten její rozvrzanej stůl, nabídnul jsem se. Nic na plat, hned na další hodině mi do ruky vrazila kus dřeva, strašně rahé americké rydlo a řezbuj!
Proto vás žádám. Napište do kometářů svého nejoblíbenějšího profesora a do ankety tu největší svini! Nebojte, nikdo se to nedozví. Adresu na tento blog má jenom Kuře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je váš nejneoblíbenější profesor?

Jahelková 11.4% (17)
Žabová 16.8% (25)
Robejšková 7.4% (11)
Divišová 3.4% (5)
Ničová 2% (3)
někdo jinej 59.1% (88)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama