Prosinec 2006

Další video Beatles - Shea Stadium

29. prosince 2006 v 15:26 | Koště |  Ostatní
Ukážu světa, jaký metloši Beatles byli, když hráli naživo. Lampy měli vohulený, co to šlo a Ringo do bubnů mlátil jako o život, aby se vůbec slyšel. Koncert na Stadionu Shea, jak Lennon řekl, byl fantastický a příšerný zároveň, jak ukazuje toto video. Beatles se neslyšeli, což je vidět někde v půlce, když Lennon cosi říká, ale vlstně neříká nic. Pak něco zase říká McCartneymu, ale ten také nemá tušení, o čem mluví. A v písničce I´m Down dělá Lennon s Harrisonem blbosti a Paul, jelikož se tam nekouká, o tom ani neví!

Než to zapomenu...

28. prosince 2006 v 11:27 | Koště |  Ostatní
Můj blog, a to jen díky vám, se dostal na post první nejnavštěvovanější stránky při vyhledávání výrazu "opravář komínů" ve vyhledávačích Google a Seznam. Akorát Centrum mi to strašně kazí. Tedy děkuji především Petru Veselému, díky němuž ten soubor mám, a děkuji vám, za navštěvování mých stránek, které je vysoké.
Dále tu pro vás mám něco vážně úžasnýho. Myslete si číslo od 1 do 99. Sečtěte cifry a výsledné číslo odečtěte od původního. Klikněte na kouli... a ? Neuvěřitelné, že? Má to 95% úspěšnost.
Magische Zauberkugel

Mí nejoblíbenější brouci.

26. prosince 2006 v 13:03 | Koště |  Ostatní
Moje sbírka brouků. Tyhle dva sou perfektní vzorky.
You can´t do that 1964 kdesi v Austrálii. Nejspíš Melbourne.
Help! na Shea stadionu v Americe. New York 1965.

Asi už holt dojíždim.

26. prosince 2006 v 10:04 | Koště |  Osobní
Už vážně nemám nervy vést svůj život. Po dnešní prořvaný noci fakt teda jako ne. Do teďka jsem žil více méně bezstarostně, ale když jsem se podíval na Hugha Granta ve filmu Jak na věc, došlo mi, že posledních patnáct let to pěkně seru. Spím v jedné posteli s otcem, který masturbuje a mě se to nelíbí. Poslední tři roky se každou chvíli do někoho zamiluju (dobře, přiznávám, je to potřetí) a dopadne to špatně, ještě než to začne. Ne, opět pardon, s Májou to přeci jen začlo. Ale začlo to špatně. Seru na školu, neomlouvám se, nevadí mi to, těch devět let eště nějak přetluču. Jen do mě, seřvěte mě, souciťte se mnou, je mi to jedno. Mám na serveru blog.cz neomezené množství dat, takže nepočítejte s tim, že si vaše rady vezmu k srdci. Budu psát, než zhebnu. Je to můj úděl. Zase se neomlouvám.

Vánoce! Jupí?

24. prosince 2006 v 20:07 | Koště |  Osobní
Ale jo, jsem spokojen. Velmi. Jako každý rok jsem byl varován, že letošní Ježíšek bude skromný. A jako obvykle jsem byl příjemně potešen, že k nějaké ty drobné Ježíšek po kapsách přeci jen našel. Chápu, že vás to absolutně nezajímá, ale dostal sem spoustu peněz, prstýnky, řetízky, deodoranty a jiné nezbytné věci pro metrobukvičku, jako jsem já. Výukový kurz Adobe Acrobat (Ejchuchů!!!), na ten jsem slintal už pěkně dlouho... Ale co, ani já jsem se vlastně nechtěl původně svěřovat, co mi Ježíšek nadělil. Jedinej účel toho článku, je v něm přibalená anketa. Takže pičte komentáře a hlasujte. Děkuji, nashledanou.

Tak tomu řikám vánoční dárek.

23. prosince 2006 v 16:52 | Koště |  Novinky!
Bono Vox, zpěvák irské kapely, byl oceněn Komandérem Řádu britského impéria, jinými slovy, je z něj teď regulérní rytíř. Vlastnoústně mu k tomu poblahopřál Tony Blair. "Užil jste svého hlasu, abyste neúnavně orodoval za Afriku. Z toho, jak jsem s vámi hovořil, vím, jak moc pro vás tato témata znamenají. Vím jaké vědomosti máte o problémech, jimž čelíme..." řekl premiér. (Výrok byl redakčně kráce, jelikož v překladu, v jakém ho uvedly Novinky.cz, byl poněkud nesrozumitelný.)

Ach ty Novinky.

22. prosince 2006 v 13:52 | Kapitán Jack Sparrow |  Novinky!
Tak tohle mě fakt dostalo. Chtěl jsem hlasovat pro svoji nejoblíbenější vánoční písničku. Nejdřív jsem si myslel, že stojí všechny za prd, ale když jsem v nabídce viděl War is over a Českou mši vánoční, dal jsem jim hlasy. Když jsem potom aktualizoval stránku, mnou zvolené skladby měly o půl procenta míň než před tim. Byl bych rád, kdybyste zkusili, jak to teda je, jestli to Novinkám zase jednou nevyšlo :D, nebo mám prostě takovou zasranou smůlu.

Začínám se v tom trochu ztrácet.

21. prosince 2006 v 16:42 | Koště |  Osobní
Měl bych se omluvit? Trochu jsem přemýšlel, ale fakt jenom malinko, a přišel jsem k tomuto závěru. Kůs mi lhal o tom, že mi lhal, protože mi vlastně nechtěl lhát. Tak si vymyslel takovou malou lež a lhal mi, že ji lže, ale ve skutečnosti ji nelhal. No, takže ve výsledku lhal tolik, že vlastně nelhal. Nechápete? Já bohužel jo. Idiot, neskutečný...

Mandy

20. prosince 2006 v 15:13 | Koště |  Ostatní
Už mě opustila nálada I don´t feel like dancing. Tentokrát jsem na tom tak trochu schizofrenně. Ti, které jsem za poslední dva dny seřval, jistě pochopí, co tím myslím. Ti, na které jsem byl hodný, ať si přečtou text a možná pochopí.
I remember all my life
Raining down as cold as ice
A shadow of a man
A face through a window
Crying in the night
The night goes into

Morning, just another day
Happy people pass my way
Looking in their eyes
I see a memory
I never realized
you made me so happy, oh Mandy

Well you came and you gave without taking
but I sent you away, oh Mandy
well you kissed me and stopped me from shaking
I need you today, oh Mandy

I'm standing on the edge of time
I Walked away when love was mine
Caught up in a world of uphill climbing
The tears are in my mind
And nothing is rhyming, oh Mandy

Yesterday's a dream I face the morning
Crying on the breeze
the pain is calling, oh Mandy

Mandy - Barry Manilow (mp3)

Na hovno tak jako tak.

19. prosince 2006 v 20:04 | Koště |  Osobní
Och ano, můžu si vybrat. Můžu si zjistit okolonosti. Buď mi vyjde, že mi nejlepší (?) kamarád lhal, nebo je to úplně v hajzlu. Proč lhal? Je to svině, nebo prostě jenom debil? To je jedno. Už je to tak. Ale moment! Zase z toho vyváznu blbě já. To že lhal, znamená něco hlubšího. A je to tak hluboký, že už není vidět na dno. A já se do toho vrhat nebudu. Po hlavě rozhodně ne. Tim pádem sem ale debil největšiho kalibru.. A ehm-kámoš je prostě jenom trochu nablblej. Posral jsem si to sám?