Červen 2007

Vydělejte peníze bez práce!!!

27. června 2007 v 13:26 | Koště
Tak tohle mě dostalo. Když kliknete na tento odkaz a zaregistrujete se, můžete okamžitě začít vydělávat. S každým kliknutím na váš odkaz vám na účtě přibyde 200kč. A jakmile vyděláte 500 korun, můžete si je nechat vyplatit buď převodem na účet, nebo jako kredit na mobil. No neberte to!!! A vážně to funguje, tak se prosím registrujte, ať z toho taky já mám nějaký prachy.
TAK TADY TO JE!

Ozzy Osbourne

27. června 2007 v 7:58 | Koště |  Novinky!
Jak jsem již někdy v zimě naznačoval, rozhodl jsem se podruhé navštívit koncert této "žijící" legendy, tentokrát však s jinou kapelou, kterou poskládal vlastně ze členů jeho předkapel a jiných protekčních dětí. Na koncert jsem vyrazil z Kirkem a Bergiem, takže případné dotazy směrujte na ně, já si toho totiž, jak dobře víte, moc nepamatuju :D:D:D.

Už se nám to blíží.

24. června 2007 v 17:37 | Koště |  Ankety
A blíží se nám to rychle, takže než mi všichni zdrhnete, mám tu pro vás anketu a byl bych rád, kdybyste hlasovali a psali a měli mě rádi, to by byl takovej bonus. A já se tak strašně netěšim.

Spřátelenej blog, jo?

24. června 2007 v 10:18 | Koště
To sem se zase něčemu upsal. Ale tak, aby byla vidět snaha a jakože du s dobou, tak i já sem si dovolil spřátelit se s blogem my cool world. Zajídá se mi už chválení, jako že tam najdete spoustu užitečných informací, takže prostě máte-li rádi všechny ty divný kapely v černejch oblečkách, tak šup tam.

Kam jsem to dotáh?

21. června 2007 v 18:06 | Koště |  Osobní
To vám můžu říct naprosto přesně a ani tentokrát nemusím být moc sprostý. Dotáh jsem to tak daleko, že z ničeho nepropadnu a mám z toho radost, protože můžu na chtě v Neumětelích nevázaně dělat to, co chci a ne se šprtat více či ještě více odporné předměty. V osobním životě to teda nestojí ani za vyližprdel, v hlubokých depresích jsem začal poslouchat Billy Antitalent (ikdyž jenom dvě písničky, ale jendna k jedný a kde to skončí?)...No...abyste viděli, že sem fakt hodnej kluk, můžete si napsat o písničku, kterou chcete zviditelnit a já vám jí sem hodim a pak mi budou všichni psát, jakej skvělej song sem si pro vás zase připravil.


Wolfmother - Mind´s Eye

18. června 2007 v 5:25 | Koště |  mp3 hudba
Chtěli jste ploužák, nic nedostanete. Ploužáky nemám rád, jenom na diskotékách, to můžu holkám šahat na zadek (těm normálním tedy ano). Ale jako projev mé solidarity sem dávám dost něžnou písničku od jinak dost rozervané australské kapely, jejíž styl se dá přirovnat k jiné australské kapele, Jet. Ikdyž dost pochybuju, že alespoň jednu z nich znáte.

Quick Internet Pager

14. června 2007 v 14:27 | Koště
Dva mí kamarádi si prachsprostě zrušili své blogy, takže moje odkazy jsou teď k ničemu, proto poukazuji na další velice zajímavý produkt. QIP je instant messenger, podobný tomu nejpouživanějšímu a nejpitomějšímu pod Sluncem. Ano myslím tím slavný áj sík jů.

Akce Miro

12. června 2007 v 17:01 | Koště |  Škola
Jistě si vzpomenete, jak jsem sem kdysi před třičtvrtě rokem psal o našem úžasném soci-stmelovacím kurzu, nebo jak se to vlastně jmenovalo. V rámci projektu "Pohybem proti drogám" jsme dnes podnikli podobnou akci, naštěstí jen jednodenní.

Výrazná modernizace blogu!

11. června 2007 v 20:12 | Koště |  Ankety
Tak kromě velice zajímavé ankety (která je nicméně myšlena velice seriózně) vám přináším zprávu o tom, čeho jste si jistě všimli a je tedy naprosto nezbytné vás o tom informovat. Vytunil jsem blog tak, že toho na něm zase o něco víc a chcete-li mě zjebat kvůli mě samotnému, nemusíte se obtěžovat s celým komentářem. Nicméně, za komentáře budu radši, protože "zpráva autorovi" není tak nápadná. Takže děkuji za pozornost, hlasujte komentujte, bavte se, milujme se a množte se (já radši ne).