Říjen 2007

Petr Novák - Co je láska

28. října 2007 v 22:43 | Koště |  mp3 hudba
Tak jsem se tak hrabal ve svejch souborech na edisku a zjistil jsem, že jsem si pro vás připravil písničku a zapomněl sem jí sem dát. Tak je to tady. Podobně tak jsem se před deseti lety prohrabával v matčiných gramodeskách a našel jsem singl Co je to láska/Všichni jdou za láskou. Tak si řikám - co je tohle za hippieshit? A vono nic. Tehdy přišlo osvícení. Moment, kdy jsem se zaposlouchal do Petra Nováka, jehož bych rád uvedl jako inspirátora pár mých vlastních skladeb.

The Blaue Erdbeere? fórum

28. října 2007 v 9:23 | Koště
Připravili jsme pro vás další vymoženost moderní techniky. Na lidech.cz jsme pro vás vytvořili fórum o TBE?, na nejž můžete libovolně přispívat a nikdo vás za to nezjebe, jak tomu často bývá zvykem v těchto končinách. Mnohokráte děkuji za spolupráci Natykovi, protože bez ní bychom byli všichni ztraceni. Natyk´s gonna change my world. Jo...a chtěl sem říct..že miluju Příšerku, ale pššt! A taky. Viděli jste Van Helsinga? Myslím, že u mě to aspoiruje na jeden z nejpřipitomnělejších filmů, co sem kdy viděl.

Noc u Rateera (pokoročovonije)

27. října 2007 v 12:35 | Koště |  Ostatní
Pan Arthur mě nutí, abych to dopsal. Ale já si toho vlastně moc nepamatuju. Takže...vím, že jsem byl násilně odtržen od Apple MacBooku, což mě lehce nasralo. Pak sem měl víno a pak sem měl vodnici s takovou dobrou náplní, le trochu se nám to zvrhlo a tak byl pan Peter smutnej. Naštěstí jsme mělí v zásobě i vodku, takže jsme ho aspoň trochu rozveselili. Takže teď už jenom doufáme (tedy já ne, jelikož já jsem přece hajz. Ale když už nic, tak sem vysokej hajzl. Já cha chá.) , že nám pan George Diana odpustí. A když ne, tak se holt nedá nic dělat, no. :-D

Noc u Rateera

26. října 2007 v 18:32 | Koště |  Ostatní
Tak. Nyní je 18:25, máme za sebou první část večera s panem Peterem Edwardem. Máme v sobě první láhev vína a některých z nás se to podepsalo. Nejvíce se to podepsalo na zdi. Pan Kirk totiž z ničeho nic, jako zázrak z čistého nebe, škubnul rukou a téměř celý obsah své sklenky vychrstnul do vzduchu, A co hůř - ze vzduchu se to přichytilo na zeď. A taky na gauč, jak mi za zády podotýká pan Arthur. Škoda, že tady s námi nemohl být také pan George Diana B. Neuvádím příjmení z důvodů ochrany osobních údajů, jelikož víme, že mu to nedělá dobře. Ozveme se, až budeme mít zase trochu naředěnou krev.

Rude Právo

17. října 2007 v 19:26 | Koště |  Škola
Tak už slyšim nějaký kecy ohledně toho, že prej nic nepíšu, tak du něco napsat. Tohle zplodil štoky s mojí mírnou výpomocí a myslim si, že je to fakt dobrý. Bohužel to ale neni celý, jelikož mi došel čas.
ÚV KSČ konečně vypustila nejnovější informace ohledně kauzy "Tož nějak bude".
Citujeme soudruha vice premiéra Čunka: "Tento vřed na kráse města musí pryč.". Socializující, prosperující a indrustrializující se město Vsetín totiž postihla další Romo...pardon, morová rána.
No a dále to pokračuje v podobném duchu, ale tomuhle se to už nevyrovná.
Pro Rudé právo připravil Juraj Šúrik, RSDr.

TRIBUTE to Peter Edward Rateer

10. října 2007 v 22:27 | Koště |  The Blaue Erdbeere?
Jelikož už jsem dlouho nenapsal nic o TBE? (a vypadá to, že ještě aspoň měsíc nenapíšu) , tak by bylo dobré, kdybych vás obeznámil s novinkami. S novinkami tak žhavými, že o nich neví vlastně nikdo. Kapela v létě nahrála několik písniček, u nichž hrozí velice značné riziko, že se v průběhu příštího roku objeví i v koncertních playlistech.

Než se rozzlobím...

4. října 2007 v 20:42 | Koště |  Škola
...napíšu ještě jeden vtipný článek o škole. Včera (ale naprosto výjimečně) Jirka rušil při hodině matematiky. Tak ho paní profesorka poslala vyučovat absolutní hodnotu, zatímco ona si sedla do lavice. Od té chvíle ji mám rád. Nohy na stůl, vybalila svačinu a když dojedla jablíčko, elegantně jej hodila přes celou třídu do koše. Salva smíchu. Mohutný potlesk.
A jedna Jardovo hláška nakonec. Kuřátková po hodině: "Máte teď ještě něco?" Jarda: "Hunger, paní profesorko, hunger máme!" (hunger - něm. hlad, pozn. překladatele pro blbé a Rskty)

S Jahelkovou je prostě prča

1. října 2007 v 20:35 | Koště |  Škola
Dneska to bylo vskutku unikátní. Pro lepší srozumitelnost a větší vtipnost uvádím výroky v trochu jiném pořadí, než byly vyřčeny.
Marek: "A tohle sou ty starý, nebo ty nový?" ohledně nějakejch bodů v sociologii.
Kuře: "Ale starý...kde to sme, abysme se učili starý? To už je dávno...pche! Jste na elitním gymnáziu, tak se budete učit ty nový. Starý..."
Jahelková (o něco později) : "Tohle už se sice dvacet let neučí, ale aspoň nějaké základní vzědlání byste mít mohli..."