Listopad 2007

Končí nám listopad

27. listopadu 2007 v 8:46 | Koště |  Ostatní
a já jsem slíbil, že napíšu ještě dva články. V první řadě bych chtěl dodatečně popřát všechno nejlepší všem lidem, kteří v dohlednu slavili, nebo budou slavit cokoli. No a v řadě druhé jsem se chystal nějak shrnout naši jánevimkolikátou imatrikulaci, ale její program mě otrávil na tolik, že shodou okolností vlastně nemám co psát. Úvod byl naprostý trapas, naklusání prvňáčků byla nuda, taneční vystoupení nebudu komentovat snad radši vůbec. Myslim, že už i loni jsem jen poznamenával že ať budu jakkoli objektivní, třída 6.L to měla nejhezčí. A pak už se jenom tancovalo. Řekněme.

Toto není článek. Nečíst.

21. listopadu 2007 v 22:56 | Koště |  Škola
Příšerka. Takže; jako se již stalo zvykem na tomto i jiných blozích, čistě pro Evanovu zábavu zveřejňuji výplod chorého mozku. Tedy vlastně výplod geniálního mozku, jemuž chorý mozek nahrával. To když Splatter omylem posvítil svým novým laserem Jahelkové do xichtu, okřikla ho: "Nesviť mi s tim do očí!" , ale Johnny se vychovaně omluvil: "Omlouvám se." Na to však Jahelková řekla: "To nemůžeš!" , na což se jí dostalo odpovědi: "Beru zpátky."
Šefl. Šli jsme do kina na Gympl. A musim říct, že to byl vážně vymazlenej film, nebo jak to dnešní generace přitroublých pubescentů řiká. Rozhodně doporučuji všem, kdož navštěvují náš ústav, nebo navštěvovali (budiž jim vejška lehká!). To je všechno. Johnny G. Midgey, podepsán cizí rukou. Terence Bagwell.

V době nečinnosti...

16. listopadu 2007 v 18:00 | Tiskoví mluvčý |  The Blaue Erdbeere?
...kapely TBE? musíme udržovat při životě alespoň její kult. A proto, více než po jednom roce, přinášíme fotografie z koncertu v Rock Café, který byl zlomový v mnoha ohledech - netřeba komentovat. A jestli třeba, tak doporučuji individuální pohovor. Tak to je tedy všče, máte-li nějaký dotaz, nebo nesrovnalost, tak se prostě zeptejte. Kačí, děkuju :-*.

Sněží.

13. listopadu 2007 v 22:26 | Koště
Jsem bůh. To všichni víme. A jak sem si vloni stěžoval, že nesněží, tak sem si to letos vykompenzoval. Krásně stylově, den před Martinem.
She strethces the sails to float away
oh she is so beautiful these days
and when I warm my hands in her lap
looking into her eyes, looking for a gap
(VÝBĚR Z TVORBY)

Nackové to dostali

11. listopadu 2007 v 9:17 Novinky!
Dostalo se ke mně, že tuto sobotu se pořádají rovnou dva pochody. Zatímco jeden radikálně pravicový, druhý radikálně levicový. A s čistým svědomím mohu říct, že jsem se tam vydal a stál jsem na správné straně. Na straně, kde byla legrace, policisté a Antifa. Nepíšu sem, abych napsal reportáž - jen musim řícct, že se mi líbilo, jak náckové tleskali a smáli se, když tam jeden z nich střílel. Potom ho zkopal hlouček anarchistů do krve a byl klid. Tímto jim chci poděkovat. Smáli se také dokud na ně nepřijela těžká jízda. Na koníčka se jim to asi nelíbí.

Psychoanketa

7. listopadu 2007 v 18:53 Ankety
Jenom by mě zajímalo, jestli je pravda, jak si lidi pořád stěžujou na svého partnera. Tak si řikám, žeho si ceníte a co vás nejvíc štve na vašem partnerovi. Takže do ankety jsem narval důvody, proč se obvykle člověk zamiluje. Proč se obvykle zamiluje Roskot nebylo zahrnuto. A co vás na vašem příteli štve nejvíc mi napište do komentářů. Tedy za předpokladu, že váš partner nechodí na tento blog, nebo se ho chcete urychleně zbavit.

Řitní schůzky

7. listopadu 2007 v 18:35 | Koště |  Osobní
Je půl sedmé večer. Nevim teda, proč to píšu, když si to můžete ihned přečíst nad článkem, no ale to je jedno. Ne všechno, co dělám, musí nutně dávat smysl, že...:-D. Maminka přijde, láskyplně mi uvaří večeři a zjebe mě, že propadám ze tří předmětů, přičemž dva z toho umim a třetí je výtvarná výchova. Tak k tomu se teda vyjadřovat nebudu. Chtěl sem jenom říct, že mě štve, jak všichni problematizují třídní schůzky, ikdyž jim prakticky nic nehrozí, to jenom mě se OPRAVDU snaží vyhodit. A taky nevim, proč byste (včetně mě) měli být nešťastní nebo nasraní, protože gympl je škola na hovno a když jí nemáte, o nic nepřícházíte.

Žabová speciál

6. listopadu 2007 v 21:04 Škola
Rubrika škola se mi začíná plnit. No ale co mám dělat, když veškeré moje zážitky pramení ze školní budovy? A ty zážitký, které jsem nechal vypramenit odjinud, můžu napsat leda tak na hajzlpapír, jako ten divnej spisovatel...