Leden 2008

Last.fm!

29. ledna 2008 v 21:22 | Koště |  Ankety
Ano, přiznávám se bez mučení. Nápady na články dochází, tak se snažim tento blog učinit užitečným - když už nemůže být příjemný. Proto sem dávám reklamu a nepokratě vybízím k legálnímu stahovaní tohoto softwaru. Kdekoli na netu se dočtete, že Last.fm není jen obyčejné internetové rádio...

WMPCDText

13. ledna 2008 v 20:59 | Koště
Tato věc se vám jednou bude hodit. Minimálně jednou, až si koupíte desku, kterou se někdo neobtěžoval zaregistrovat na netu. Jako jsou třeba ty od pana Midgeyho, jak říká Petrolej.F . Až vám někdy bude WMP11 tvrdit, že písničku Yesterday stoprocentně napsal John O. Lennon, vzpomeňte si na mě a použijte tento plug-in s jedinečnou schopností přečíst veškeré informace rovnou z kompaktního disku. (odkaz na stažení je ve článku) Stačí nainstalovat, povolit a jedem!

Topíme dál, nebojte.

8. ledna 2008 v 8:37 | Koště |  Sebevraždy
"U mrtvol lidí, zemřelých utopením, nalezne se brzo po smrti v okolí úst a nosu zarůžovělá jemná pěna, která v krátké době se mění v zarůžovělou nebo zažloutlou tekutinu, která zpravidla stéká od koutků ústních přes tváře směrem vzad." No tak to by mě zajímalo, kde jste takové pravidlo sehnal. Když totiž mrtvolu poližim přichem dolů, tak bude tekutina stékat hezky na chodník. Ale nevadí, pokračujte.

Tonutí a následné utopení se. Nic moc.

7. ledna 2008 v 19:14 | Koště |  Sebevraždy
Utopení je smrt způsobená udušením se, když tekutina způsobuje přerušení proudění kyslíku do krevního oběhu, jehož následkem je dušení se z nedostatku kyslíku. To ve výsledku vede k zástavě srdce. No, tak to je další definice na Wikipedii, na kterou bych nikdy nepřišel. Ano, vracím se zpět se seriálem o sebevraždách s doktorem Knoblochem. Zaprvé proto, že mi ho chce Rateer vzít a zadruhé proto, že na to poslední dobou prostě myslím. :D

První letošní (pořádnej) článek

7. ledna 2008 v 18:27 | Koště |  Ostatní
Vše proběhlo, jak se dalo očekávat. Celej den v tahu, ještě než vůbec dojdu do školy. Pak mi Kuřátková řekne, že mám službu. A já to míval tak rád. Jenže pak se mi do života připletla Žabová a celá radost z mazání byla taky v tahu. Ne že bych věřil na horoskopy, ale když mi řekne ve zkratce, že "uplynulý rok byl na prd, ale když se budu snažit, tak 2008 nebude ještě horší" , kdo by nevěřil. Když se budu snažit, možná to nebude ještě horší? Hm, tak to mi teda přidá na sebevědomí, tak děkuju. A hláška dne: "To bude dobrý." "Nebude." "Já vim." "Hahaha!"

BUDE KONCERT!

4. ledna 2008 v 9:38 | Koště |  The Blaue Erdbeere?
Ano, obvolejte všechny své známé, když se na to tak těšíte. Oficiální zpráva zní: The Blaue Erdbeere konečně vyhověla fanouškům a chystá se na další koncert. A další podrobnosti včetně špičky ledovce se dozvíte na Arthurově blogu. Tak doufám, že se tam všichni potkáme, i s Paulem Brandeastem, ať mu konečně může někdo rozbít hubu. Jo a vemte si šály a peníze na pivo pro hudebníky.

TBE? a Brunetky na silvestra

2. ledna 2008 v 20:48 | Koště
Všichni, až teda na Arthura jsme se sešli na Opatově.
Takže po dlouhé době jsme viděli i Bruntky a jistě jsme z toho byli dostatečně nadšeni.