Únor 2008

Nevim, kdy to bylo, ale bylo to fajn.

23. února 2008 v 16:26 | Koště |  Osobní
Jo, jasně. Otevřel jsem si Sunbird a zjistil jsem, že ve středu jsem si dal sraz se Šeflem, za účelem najití si práce (nebo jak se to řekne). No, řekněme, že tenhle účel se nám jaksi nesplnil, ale nic nevzdáváme, žejo, šfle. Potom jsme šli k našemu kamarádovi, Jirkovi. Jemu bych chtěl poděkovat za práci, kterou pro mě odvedl a za práci, kterou pro mě bude muset odvést, ale eště o tom neví. A taky za to, že mě nevyškrtnul ze seznamu, ikdyž ho posílám do prdele (šefl na seznamnu neni, já cha chá!).

Už to vypadalo na fajn víkend.

15. února 2008 v 19:38 | Koště |  Novinky!
Vystoupil jsem na Kačerově z metra. V ruce svírám knihu Jitro kouzelníků, ke které se jistě zanedlouho vrátím, ale ne v této rubrice. Slečna se mě zeptala, zdali používám mobilní telefon. Ano, odpověděl jsem nezvykle nízkým, vykouřeným hlasem, a taky mi nebylo osmnáct. Usmála se a řekla, ať prominu za obtěžování. Tak jsem se taky usmál a prosil jsem sebe o odpuštění, že jsem neobtěžoval já ji a odešel jsem dál. A smál jsem se ještě dlouho. Až potom v metru jsem narazil na muže v náladě, jenž byla naprosto obviously podpořena omamnými látkami, který vykřikoval, že Klaus spal s klukem a doplnil to onomatopoickými výkřiky Fuj! a podobně. A mě polil studený pot a moje nejhorší obavy se potvrdily, když jsem přijel domů - Václav Klaus skutečně obhájil svoje prezidentování a tjmatadadá, Česká republiko, trap se dalších pět let. Tak a já se s vámi pro tuto chvíli loučim a jdu se psychocky připravit na další článek.

Vykrad jsem pro tebe básničku

12. února 2008 v 21:15 | Koště |  Osobní
Jistě, vždyť přeci správně zvolený název je půlka uspěchu, tak co si budem nalhávat. Stejně by mi nikdo nevěřil, že jsem to vymyslel sám. Hned první člověk, co to čet, mi řekl, že už to někde viděl. No, to je holt smůla a já se tentokrát tak moc snažil. A kdyby vám přišlo zvláštní, že je to jiným jazykem, než jste zvyklí, je to proto, aby si to mohla přišíst i blbější půlka a ostatní, kdož neměli to štěstí naučit se anglicky za poslechu Beatles.

Černý tulipán

5. února 2008 v 16:20 | Koště |  Novinky!
Ach ano, to je poslední věc, co nám ještě chybí. Aspoň si to teda myslím. Protože jsem se právě na svém oblíbeném informačním serveru dočetl, že Japonští vědci konečně vyšlechtili modrou růži. No to je dobře, já už sem se nemoh dočkat! Prej že až do těďka jim rostly samý fialový pakvily. Jenže teď vědci sebrali maceškám jejich geny a implantovali to do růží. Jak ekologicky šetrné!

Peter Edward Rateer

4. února 2008 v 22:09 | Koště
Ano, je pravda, článek s tímto názvem jsem pokud vím, už jednou psal. Nicméně v naprosto jiné spojitosti - tentokrát totiž kráčí o to, že už i Rateer si založil blog a hodlá si z toho udělat svoje vlastní myspace, jak to tak poslouchám. Takže tady je odkaz: Peter Edward Rateer. Nemá cenu řikat, co najdete tady všichni to víte. Takže šup tam!

Ne, nemám deprese!

1. února 2008 v 19:14 | Koště |  Osobní
Ale děkuji za optání. Jsem rád, že žijeme v demokratickém státě a můžeme si psát, co chceme a zacházet se sebou jak chceme, není-li to v konfliktu se zájmy další osoby. Ikdyž škola nás omezuje a tvrdí, že chránit si vlastní zdraví, je naše povinnost. Ale vždyť mi Mama řekla: "Take your pills instead!" No neber to! No neberu. Protože jsem srab a stejně se schovávám za metafory. >>>