Březen 2008

Whiskey in the jar!

31. března 2008 v 21:21 | Koště |  Osobní
No a teď teda spíš Whiskey in my bed. Konečně sexuální partner, co mi vyhovuje. Nehledejte v sexu nic hlubokýho, jenom se bavim s Jardou a tématem nejni SOR. Dneska už zase přišlo jaro a tak jsme ho náležitě oslavikalili z Qéčkem a teda Zuzkou. Já nevim, co sem chtěl napsat. Každopádně, Větnam už mám tak nějak hotovej, propadám z matiky (cho chou!) a udělal jsem si radost. Jestli chcete abych eště něco napsal, tak mi napiště. Jsem taky přece pro vás, žejo.

A merry song for Rosie

25. března 2008 v 17:31 | Koště |  The Blaue Erdbeere?
Moje asi desetidenní práce konečně nese plody. Teda jeden plod. A taky záleží na tom, kolikátýho je. Omlouvám se za debilní název a stejně debilní text, ale co, je to veselá písnička pro Kačí (dostanu aspoň zaplacíno?). Takže si stáhněte demo a bude-li se vám to líbit, kupte si desku. A nebude-li se vám to líbit, tak si jí kupte taky, protože tam bude lepší verze tohohle výplodu. A navštivte Rateerův blog, tam je taky spoustu divnejch písniček (ne ode mě, proboha!).

Co je novýho?

18. března 2008 v 16:01 | Koště |  Novinky!
Sněží. Ano, na Velikonoce, jinak v pořádku. No ale co je na tom, až bude sněžit v Neumětelích, bude to horší. Mnohem větší odvaz je Rakušák, na něhož byl hozen cheeseburger. Tuto zprávu nám dnes přinesly Novinky.cz s tím, že "Když kolem rakušákovo vozu projížděl rozezlený řidič nákladního automobilu, který se ho již dlouhou chvíli snažil předjet, hodil po něm cheeseburger, který se doktorovi rozprsknul po obleku a celém autě." No uchvatná stavba věty, pánové nebo dámy, nebo whatever. Ale v nadpise je napsáno, že Rakušák jel pomalu a proto po něm hodil Čech cheeseburger. Nejsou mi jasný dvě věci. Jak je možný, že jel pomalu, ale náklaďák ho nedokázal předject? Asi jednoproudá dálnice, nebo co. A dále: proč bych někomu, na koho sem naštvanej dobrovolně dával těžce vydřenej cheese, co sem si pracně koupil u Meka?!

Česká pošta

14. března 2008 v 13:33 | Koště |  Novinky!
Teď sedim v čínský restauraci na Hájích a čtu si zprávy. A co nevidim. Dělníci v Břeclavi našli desetitisíce nedoručených dopisů z let 2001 až 2006. Moje maminka si neustále stěžuje, nadává a někdy má i slzu na krajíčku, mkdyž zjistí, že její dopis nebyl doručen. Ono taky bodejď by ne, posílá v něm peníze nebo jiného, hodnotnější, věci. Jako třeba heroin. Takže nezoufejte, všechna vaše milostná psaníčka si teď čtou dělníci v Břeclavi. Případ je prošetřován jako trstný a čin a budeli možné zjistit odesílatele, budou dopisy vráceny. Moment! Neměly by spíš být konečně doručeny? No...asi patřim holt do starý školy, když jsem tak naivní.

Petr Novák - Všichni jdou za láskou

10. března 2008 v 18:45 | Koště |  mp3 hudba
Nepamatuju si, kdy to bylo, ale pravděpodobně někdy v milostném opojení jsem na tento upadající blog dával písničku Co je láska. No ale teď to musim zjistit, protože sem dám odkaz. Tady o tom píšu. Jak jsem již řekl, A-side tohoto singlu je celkem nenáročná, přesto velice příjemná. A druhá strana alespoň dle mého názoru je přesný opak. Teď, v miostném opojení poněkud jiného druhu sem vkládám její obsah. Dost náročná písnička a výrazně NEDOPORUČUJI poslouchat s blbou náladou, jinak na vás nejspíš padne deprese. A pro hudebníky - poslouchejte ten beat, to je genialita sama. A pro oSTRATní prostě - stahujte, dokud dávám!

Zdravíme Loca!

8. března 2008 v 20:43 | Koště
Ano, "vousální experimenty" , jak jsem to asi před půl minutou nazval jsou hlavní součástí téhoto článku. Byli jmse zase na tahu a nevim, čí blbej nápad to byl, dát mi do ruky černou lihovku. A v článku vidíte výsledek. No škoda, že tam nebyl sám Loco, jistě by mě povchálil, kdyby viděl, že je mi velkým vzorem. A škoda je taky, že ta tráva nezabrala. Choulík se sjel zase asi na pět vteřin, jenom jeho ségra byla na šrot a kladla nám na srdce, že nesmíme venku nechat padělek. Naštěstí jsem se ovšem s Terkou o padělek postaral a vodka byla v tahu. Jo a ještě slovo závěrem, pučte mi prosém někdo pět stovek, tak do léta.

Všichni ho známe.

5. března 2008 v 17:51 | Koště
Ten pocit, jakože cokoliv uděláte, bude tak jako tak špatně. Nebudu to rozmazávat. Ono to totiž platí na každou situaci. Vlastně to lze aplikovat na všechno. Přemýšlejte. Nenutím vás, jenom trochu apeluju. Když člověk myslí, zjistí, že všechno stojí za prd a donutí vás to udělat něco pro vás a možná pro svět. Bože, co to se mnou to Jitro kouzelníků dělá?

Je jaro!!!

2. března 2008 v 12:54 | Koště |  Osobní
Teda aspoň mi to bylo řečeno, jedna Ruska mi napsala, že je strašně šťastná, že je jaro a já na ní civěl jak sůva z nudlí. Teda nečuměl sem, jenom sem jí poslal takovýho toho vyvalenýho smajlíka. No já nevim, žádná rozmnožovací nálada jako loni na mě zatim nepadla - nebo je taky možný, že mě od loňska eště neopustila :-D. Jediný co na mě padlo, jsou Lunetic. Tak sem se asi zamilovala. Nevim, jestli je to jenom můj dojem, ale přijde mi, že se tak nějak nic moc neděje. Koupil sem si notebook a dostal sem prášky, jupí! Ale jako fakt tomu nevěřim, blbost se snad vyléčit nedá, ne?