Květen 2008

Jak jsme potkali Zeppelíny

31. května 2008 v 9:18 | I, Johnny Midgey! |  Škola
Detailní popis celého dne nabízí July zde, takže to přeskočim. Ale cestou domů, jo, to bylo teprve zajímavý. Protože jsme v metru potkali zeppelíny. Teda, musí se ji nechat, že dělali mnohé, aby nebyli odhaleni, nicméně Plantův úsměv mě tedy dostal. Vyžehlil si vlasy a částečně i shodil bradku. Ale ten jeho potměšilej úsměv ho prstě prozradil. Tak sem mu zamával a on se na mě zazubil. A měl teda s sebou nějakou pani. Vedle něj seděl Page a teda tomu sem se začal úplně smát, protože byl tak trošku dočerna. Tak jasně, solárko je dobrá věc, ale Jimmy, zase neblbni. No, řekněme, že neznat ho, řeknu, že to byl nějakej Ind. No, takže to je všechno. A mám na to svědka, Edwarda, a ten měl v sobě jenom jedno pívo, takže nekecáme.

Retročlánek

25. května 2008 v 19:45 | I, Johnny Midgey!
pátek, 23. května 2008, 19:57
Po dlouhé době se vracím s typem článku, jenž nazývám retrospektivním. Aneb, co se stalo za poslední týden. Jenomže jak nad tím tak přemýšlím, zjišťuji, že se zrovna za tenhle tejden se nedělo nic moc. Uvažme, v pondělí jsem byl s příšerkou, myslim, teda. V úterý a středu jsem byl u Zuzky s příšerkou, pokud je mi známo. Ve čtvrtek u mě byla příšerka a v pátek jsem šel s příšerkou do Číny. A příšerka se vlastně má psát s velkym P. Tak SORy, lásko.

Sebevražda po Grahamsku

18. května 2008 v 11:47 | I, Johnny Midgey! |  Sebevraždy
Graham, to je jako auto, ale s jinejma písmenkama. V tomto ducho se ponese tento článek. Neuhnu-li od tématu, ovšem, které je tentokrát takové speiální a to sebevražda autem. Bohužel, jediné, co nám o tomto Wikipedie říká, že k tomu dochází, skočí-li jedinec pod rychle jedoucí vozidlo. Jenomže to nemusí být nutně auto, žejo. Takže, nezbývá mi, než vyjmenovat krutá fakta, se kterými nás seznamuje Dr. Knobloch.

Jenom tak mimochodem...

18. května 2008 v 8:49 | I, Johnny Midgey!
Vista už je hotová, všechno funguje jak má. Až na pár věci, který deafaultně fungovat nemaj. Aspoň se to tak tváří, nebo, chcete-li slovy básníka, at least it seems so. Dále, plánuji fenomenální návrat Dra Knoblocha a v širším horizontu budoucnosti možná i pana Villona. Potom pro vás mám přichystanou písničku, která se mi líbí asi nejvíc od doby, kdy jsem slyšel Všichni jdou za láskou. Problém je, že neni oficiálně vydaná, takže mi to asi bude muset sehnat Natyk. A dá-li pánmidgey, možná se blog dočká i novýho dresingu. A ještě poslední, tak trochu TBE? informace, právě se nahrává asi poslední písnička na Vinylstory. Inu, to bude pro dnešek asi všechno. Teď se du pustit do práce, kterou jsem právě nasliboval.

Tak a mám Vistu!

12. května 2008 v 22:22 | I, Johnny Midgey!
Tak co bych tak řekl na úvod? No, že mi právě vypadnul blog a musim celej článek psát zase znova. No, tak děkuju, programátoři v jyxu. Ne, hlavní důvod článku je, přiznávám se, klesající návštěvnost. Nepatrně sic, ale přeci. A taky se chci pochlubit, jak jsem si úplně legálně obstaral Vistu. Teda až na malý problém s DVD na začátku to bylo fajn. Děkuji Jardovi za trpělivost. To on totiž Vistu fakticky instaloval a konfiguroval, zatímco mě Šefl mezitím učil chemii. Děkuji Šeflu za jeho trpělivost. No sem bych dal smajlíka, kdyby blog fungoval.
No a teď je Vista hotová. A musím uznat, že skutečně JE lepší než XP. A odborníci typu X/šfl by si měli uvědomit, že jí opravdu stačí 400MB RAM. A že funguje bez Service Packů a podobnejch hovadin. A taky je hezká a za krásu se platí. Co tedy dodat na závěr? Pomozte mi někdo nastavit sdílení a sežeňte mi někdo funkční grafárnu. Jak by řekla Vista, předem vám Thank you.

Diggin' the Dandelions

3. května 2008 v 10:15 | Koště |  The Blaue Erdbeere?
Tato skladba bývá (mnou) označována jako (zatím) poslední písnička na The Vinyl - Story. A vzhledem k jejímu původu bych skutečně byl rád, kdybych s ní dokončil práci na desce. Já nevim, co bych k tomu řek. Podle mě je fakt dobrá, uvidíte že se vám bude líbit. Zase sem to napsal ve tříčtvrťáku, doufám, že mě to už přejde. Budete-li mít zájem, můžu vám poslat i všechny ostatní demíčka, ale ty tak hezký už holt nejsou. No a za dva měsíce přijde reklama na The Vinyl - Story, kde se s konečnou platností ukáže, jestli Kopání pampelišek skutečně bylo poslední písničkou. A za další dva měsíce si budete moct vinylstory i koupit. A to bude pecka.

Kurva, blog!

2. května 2008 v 16:37 | Koště |  Ostatní
Tak, již poněkolikáté píšu, že jsem ostřihán. Jsem zvědavej, jestli se ten článek potom na blogu objeví dvacetkrát, nebo co ten paskvil zase vymyslí za hovadinu. No, až se mi to podaří zveřejnit, tak možná i něco připíšu. Hurá! Zveřejněno, no to mám radost. Inu, pro příští generace řikám, že sem se nechal ostřihat 29. dubna 2008. To je záchytný bod pro všechny hádky s Roskotem, jako byla ta dnešní.