Říjen 2008

James Blunt bez nadpisu

28. října 2008 v 9:55 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Chystal jsem se, že napíšu strhující článek o tom, jak jsem byl na koncertě Jimmyho Blunta, ale samozřejmě se našlo spoustu lidí, kteří jsou za podobný věci placený. Takže profi článek si můžete přečíst NA IDNES. Jenže dříve či později bude jejich článek přesunut do archivu a nikdo si ho už nepřečte, takže já si pro jistotu taky udělám takový malý zápis do deníčku.

Jitro básníka

27. října 2008 v 14:00 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Teď je pátek večer. Psi se chovají divně, ale na to, jaký hovadiny dělaj lidi, to teda fakt nemá. Zdá se, jakoby se otočila karta, nebo spíš jakoby se otočilo všech třicet dva karet (a to nemluvím o možnosti hry s větším počtem karet). Dřív to bylo tak, že se mi třída smála, žáci šikanovali a učitelé buzerovali. Teď je to trochu jinak. Třída mě přijímá až prapodivně dobře a na škole se naopak stávám méně a méně oblíbeným, tak moc, že snahy šikanovat mě považují studenti za marné.

Uplynutí obslouženého týdně

26. října 2008 v 14:42 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Dnes budu kontinuálně psát článek, teď jsem na hodině biologie a před sebou mám ještě dvě volné hodiny. Jenomže o čem psát? Stěžujete si, že zveřejňuju málo článků. No jo, proč bych to taky dělal. Napíšu prostě o všem, co sem zažil od doby, kdy jsem psal článek Volf Electric Spanish - 154.

Volf ES - 154

12. října 2008 v 19:54 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Musím přerušit všechno a začít psát článek. Musím se s vámi podělit o své nadšení. Mám totiž zpátky svou kytaru, které se již nemohu více posmívat za to, že je to Stagg. Teď je to Volf a hraje báječně. Jenom mě lehce deptají ty struny, protože to teď zní jako Choulíkovo Strat. Ale stěžovat si nemůžu. Ale popořádku (ten já mám přece mocinky rád).

October The Ninth

10. října 2008 v 13:14 | I, Johnny Midgey! |  Škola
Vstal jsem a říkal jsem si, dneska se mi to fakt povede a taky že jo. Příšerka mi dala upřímnou pusu a skoro i bez keců. Na biologii jsme měli praktikantku, které vypadala jako Radka. "Výborněs to zvládla," jí jistě řekl pan profesor Haupy poté, co nám pustila video o slonech. Němčina nebyla, místo ní jsme měli dva Langoše, prosím, za sebou. Na češtině se nic moc nedělo, nebo tom aspoň nevím, potom přišla matematika a písemka, kterou jsem si teda moc nedal, no jo, bez taháků, co bych chtěl. A pak to přišlo.

Kde je moje srdce (věnováno Žoužel)

5. října 2008 v 20:06 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Opustil jsem místo, kde je moje srdce. Kráčel jsem ulicemi, rozhlížel jsem se a myslel při tom na slova, jenž mi do hlavy již tolikrát vtloukala profesorka Kuřádková. Pravidla nám pomáhají žít naše životy a pohybovat se ve společnosti. Moje nálada byla řekněme ffluahh. Asi proto, že má pravidla se tak úplně neshodují s cizími. Co se stalo? Nic. Jakoby moje pravidla byla ve sklenici na stole (jako povidla, ono se to i rýmuje). A vaše pravidla jsou v druhé sklenici. Vypadají stejně, ale již staří řekové věděli, že v jedné sklenici je voda a v druhé líh. Dovolte mi si pro tento případ vzít tu s lihem.