Listopad 2008

Slíbil jsem článek o imatrikulaci a o Gottovi.

29. listopadu 2008 v 12:12 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Jenomže jsem hajzl. Napíšu článek jenom jeden, protože by ty dva musely být příliš krátké. Je to asi tím, že v minulých letech jsem na imatrikulaci nejdřív ze soucitu sledoval vystoupení děvčátek v minisukýnkách, jak tancují na hudbu, kterou by zabralo zkomponovat asi tak jedno spuštění Fruity Loops. Potom jsem se v mírně podnapilém stavu vydal na diskotéku a nakonec jsem odjížděl s někym, koho jsem v životě neviděl, ačkoli bydlel ve vedlejším vchodu.

Zápal nosu

25. listopadu 2008 v 16:37 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Dobrý den. Za tónů Knights of Cydonia píšu článek, který uzavírá moje nicnedělání, aspoň doufám. Jak jsem říkal, stal jsem se lepším člověkem. Takže krom toho, že nebudu dělat špatný věci, začnu dělat dobrý věci. A začnu dělat věci, co chci dělat. Ale nikdy nebudu dělat věci, co chcete abych dělal, jak jsem už dřív předesílal.

Sbohem, Moo!

6. listopadu 2008 v 21:11 | I, Johnny Midgey!

Barack Obama

5. listopadu 2008 v 17:23 | I, Johnny Midgey! |  Novinky!
Vítěz volby prezidenta Spojených Států, senátor Illinois teď a 44. prezident USA později, se narodil 4. srpna 1961. Jeho táta je taky černej, ale jeho máma ne. Ikdyž to je totálně nepodstatní informace. Vůbec, v tomto článku žádný informace nebudou. Chtěl sem se jenom vyjádřit, že mám radost, protože jsem idealista. A teď ROZPOUTEJTE DEBATU V KOMENTÁŘÍCH, vy líní blbci!

I wave me goodbye

1. listopadu 2008 v 11:52 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Je čas tomu udělat přítrž. Počínaje dneškem, prvním listopadem 2008, se stávám lepším člověkem. Ikdyž je to tak trochu s křížkem po funuse. Ale když se budu snažim, možná dokážu odčinit zlo, které jsem napáchal a předejít páchání dalšího svinstva. Svinstvo, to slovo se prostě nese, neplazí se, ale rozprostírá se všude kolem mě, je to vlastně taková aura, kterou musím shodit. Dámy (a tak trochu i pánové), končim s frivolním sexem. Abych to uvedl na pravou mírou, nedivil bych se, kdybych skončil se sexem vůbec, ale to fakt neni to, co mě zrovna tíží. Sbohem, říkám, zamával bych pomyslným šátečkem, ale pomyslně masturbuji. Teď už mi můžete všichni nadávat (pomyslně), protože já budu zase rozdávat lásku (ne tak, jako jsem to dělal dosud). A nakonec mi dovolte básničku na závěr. Nebojte, neni moje.

Try, baby, try to trust in me love again
I will be there, I will be there
If we've gone again all the way from the start
I would try to change the things that killed our love
Your pride has built a wall so strong that I can't get through
Is there really no chance to start once (more) again?
I'm still gloving you.
(so fuckin madly)