Prosinec 2008

Vánoční příhoda

26. prosince 2008 v 12:00 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Teď, když jsem si to nechal v hlavě trochu uležet, že s vámi, milí čtenáři, podělím o svou vánoční příhodu. V úterý 23. prosince jsem se vydal na koncert kapely Queenie, Queen revivalu. Jo, hezký to máte, kluci. Hlavně Kluch, to je prostě takovej andílek, i když má pod nosem kartáč. Když tam se děly zajímavý věci, nejhlubší zářez na duši mi zanechalo to, co se stalo až cestou domů.

Ajťák Franta nebo Karel

23. prosince 2008 v 9:23 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
O včerejší zážitek se s vámi musim podělit. Ne proto, že by byl nějak extrémně srdceryvný, ale protože nádherně ukazuje, kam naše společnost spěje. Abych řek pravdu, tento článek sem začal psát i včera, tj. V pondělí, ale možná že dnes, při zveřejnění, je už středa, proože ho nestihnu dopsat dnes a zítra možná také ne. A jestli se budu ještě dlouho takhle vykecávat, zveřejním ho nakonec až onoho 29. prosince.

Prdelky

19. prosince 2008 v 18:40 | I, Johnny Midgey! |  Ankety
Je pondělí, 22. prosince 2008 a vy si domů vezete čerstého kapra. Když v tom najednou vyhopsne ze síťovka a jako znovuzrozený se plácá po podlaze tramvaje. Co podniknete?

Možnost 1: Budete dlouho remcat, proč si sakra lidi nedávat pozor na svoje zvířata. Až se doplácá přímo k vám a vyčítavě se na vás podívá, odvrátíte se a budete dělat, že ho neznáte.
Možnost 2: Budete se mu snažit vysvětlit, že tohle by už nikdy neměl dělat, jinak že ho budete muset sníst. Když se bude tvářit, jakože to nechápe, nenápadně ho uškrtíte. Kapr má krk, ne?
Možnost 3: Dám mu pěstí, xindlovi, co já se s tim budu srát?

Odborník na filosofii radí

18. prosince 2008 v 20:24 | I, Johnny Midgey! |  Ostatní
Jo. Moje myšlenky by zasloužily vlastní blog. Problém je, že by si to tam chodily číst jenom moje oči. Takže mi dovolte se vám tu vyzvracet. Vánoce jsou tady, je krásné být spolu zas, Coca-Colu si vychutnej. A nezapomeňte na velký písmenka, protože jinak podporujete fakery. Dnes mi maminka přinesla čerstvé vánoční cukroví od babičky, moje první letos (nepočítáme-li to, kterém jsem dojídal ještě v březnu). A tak začly Vánoce.

Emodresing.

11. prosince 2008 v 9:08 | I, Johnny Midgey!
Tak prvně, umím anglicky a vím, že jsem to napsal blbě. Ale stejně jako růžová v kombinaci s černou, moderní je psát všechno špatně a já jsem se rozhodnul, že ode dneška budu dělat emo. Jsem ve škole, minulou hodinu jsem měl Hauptmana teď máme Bauera, takže mám relativně dost času, abych dělal něco, co je totálně k ničemu. I Petr Veselý mi to pochválil a Šedivá mi obdivně stojí za zády a čte mi přes rameno. A to je zatim všechno, jako bonus ke článku vám připojuji odkaz na super mrtě upe neywiiic vychytávku, co mi taky doporučil Petr. MVMMMMR!!! xDxDxD

Gott singl

8. prosince 2008 v 7:00 | I, Johnny Midgey! |  mp3 hudba
I used to laugh at sorrow before / To be scared in the dark would be a sin
(Zalu jsem dřív se smál / Byl by hřích se potmě bát)

Proxinex 1

3. prosince 2008 v 9:52 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Právě teď se na hodině němčiny a učíme se podmiňovací věty a nejde mi to do hlaví. Ještě před tim, než jsem to přestal chápat, předělal jsem vzhled blogu na takový trochu víc zimní. Předpokládám, že se mi podařilodosáhnout dostatečně nízkého kontrastu, protože bez připomínek, jakože se to nedá číst, by to tady asi nefungovalo. Stejně to tu nikdo nečte. A ten kdo to čte, si neustále stěžuje na to, že články nejsou dopsané a podobné nepodstatné detaily.