Leden 2009

Windows 7 (Ultimate)

27. ledna 2009 v 11:02 | I, Johnny Midgey!
Někdy před necelým rokem, předpokládám že někdy kolem května, jsem informoval o tom, že jsem si nainstaloval operační systém Windows Vista. Před nemálo dněmi jsem se upgradoval na jejího nástupce Windows 7. Moje výhoda oproti redaktorům časopisů, které se tomuto tématu věnuji pro peníze, je, že vás nebudu zahlcovat údaji, které vám nic neřeknou. Jaká je tedy Sedmička ve srovnání s Vistou?

Fyzika, webnode a řidičák.

20. ledna 2009 v 20:33 | I, Johnny Midgey! |  Ostatní
Takže vemu to popořádku tak, jak jsem to napsal. První topic je fyzika. Ve zkratce jde o to, že jsem nepropadnul. Ve prodlužovačce se to dá vyjádřit tak, že po dvoutýdenním boji s nemilosrdnou Jahelkovou jsem konečně prokázal, že nejsem totální pablb a jsem vzdělávatelný. Takže to bysme měli. Jsem zase o krůček blíž k maturitě z němčiny a to se vyplatí.

Diskriminace ženských peněženek

17. ledna 2009 v 17:25 | I, Johnny Midgey! |  Ostatní
Mezi všechny prohřešky a poklesky mužského pokolení by se zajisté měla zařadit i diskriminace žen na základě jejich emocionální neovladatelnosti. To jsem si uvědomil dneska při návštěvě nákupního centra Metropole. Všude bylo strašně moc věcí a já, stejně jako dalších několik set žen, co tam bylo, jsem si uvědomil, že bych si nejradši koupil úplně všechno.

Kaplický, Hitler a sex.

16. ledna 2009 v 21:40 | I, Johnny Midgey! |  Novinky!
Po velice dlouhé době píšu článek, který zařadím do kategorie Novinky. V poslední době se toho stalo strašně moc a já se chci vyjádřit. Nebo spíš prostě dát najevo, že o tom vím, a po vás chci, abyste se k tomu vyjádřili.

Nemám co dělat.

12. ledna 2009 v 20:14 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
A jelikož se cítím provinile, napíšu článek. Asi jsem vážně naivka, když si myslim, že mi to zvedne návštěvnost, protože sem stejně nikdo nechodí. Ono taky, co tady. Nikdo sem nepřispívá, žejo. Jenomže to je dvousečný. A když už nic, tak udělám radost někomu jinýmu. Podívejte se na moje dva oblíbený blogy. Jeden z ních je TENTO, který tak často mění názvy, že sem v tom člověk nemá šanci orientovat. Druhý je Markus Dick_ends, který mi doporučil Petr Veselý. Mimochodem, Veselý je ten člověk, který mi před kdysidávnem doporučil Helmuta, díky němuž je teď tento opuštěný blog velice vysoko ve vyhledávačích.

To: Teh Happy One

2. ledna 2009 v 23:14 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
výňatek z autobiografie "Dobrý den", Johnny Midgey.

Cloudy sky tonight začala vznikat někdy v květnu a trvalo relativně dlouho, než jsem si dokončil. Skladba mi dala spoustu prostoru, abych se vyjádřil.
Začal jsem si představovat, že žiju v jiném světě, nebo jak já to rád říkám, v paralelním vesmíru. V tomto vesmíru jsem žil jenom já a Mary a ostatní lidi byli něco jako lumíci na útesu. Z této úvahy pochází verš "...a vlny naráží do útesů poblíž pláže, ano, dnes večer je obloha mračná a lidé se snaží získat to, na co nemohou dosáhnout."