Duben 2009

Oznámení

29. dubna 2009 v 8:49 | I, Johnny Midgey! |  Ostatní
Oznámení mám dvě. Jedno je, že toho dne, co vyšel poslední článek, jsem úspěšně složil zkoušku z mých schopností zapamatovat si předpisy souviseící s pravidly silničního provozu. Takže ve zkratce, mám řidičák. Ale to zajímavější a důležitější je zabalený v článku.

Kdybych měl židli...

23. dubna 2009 v 8:57 | I, Johnny Midgey! |  Novinky!
...tak bych se z ní zvednul. Ano, tak na mě zapůsobily hned dva články, co jsem poslední dobou četl. Ale než k nim přejdu, dovolte mi oznámit, co se stalo za poslední asi tak tejden. Hele, nic moc. Měním se vám před očima. Nechal sem se ostřihat a s tím souvisí i změna mýho životního postoje, hned se cejtim o pár let mladší. Ikdyž je pravda, že to, co mě ve skutečnosti dělá mladším a zdravějším, mě přijde na dobrej litr měsíčně. Ale za tu srandu to stojí.

Taky jsem začal sázet. Bohužel, absolutně nerozumim sportu a případné vítězné týmy vybírám jenom podle jména. Jako zrovna včera - Hamburger SV. A když se nebudu specializovat a obsáhnu své širší okolí - máma se bude vdávat, za pár měsíců vyjde nová deska od aháčů a pak i Mafia II. Teď už vopravdu.

Začnu jako vždycky.

16. dubna 2009 v 12:27 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Jak jste si jistě všimli, už dlouho jsem sem nic nepřidal. Od minula se nic moc nezměnilo. Neubyl mi čas, spíš naopak. Kšefty jdou, takže jsem zatim nebyl okolnostmi donucen prodat svůj počítač. Nebo snad využít šrotovného a prodat svůj Schrott. Že bych se na to prostě vykašlal, se nedá tak docela říct, protože to bych sem přece nepsal tenhle článek. Tak co se tedy stalo?

Pitomý žabožrouti

4. dubna 2009 v 14:53 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Dobrý duben přeji. Já jsem do něj vkročil zvesela. Prvního byl Apríl. Nikdo mě z míry nevyvedl a ani já nikoho nevyvedl z ní. Potřebuju během deseti minut napsat článek tak jdem rychle na to. Druhého dubna jsem úspěšně neudělal autoškolu. No jo, vstával jsem strašně brzo ráno a zapomněl jsem se najíst a takhle to dopadá. Dostal jsem do testu otázku, co nebyla v učebnici a víte, že s mym připojenim na net je to těžký. Ale to sou jenom výmluvy. Mnohem snazší by bylo říct, že sem se na to vykašlal.