Červen 2009

Včera

26. června 2009 v 8:18 | I, Johnny Midgey!
Dneska to nebude veselej článek. Sem sice cynik, ale zas ne na požádání. Moh bych vyprávět o tom, jak sem šel asi hodinu pěšky po Praze, chcalo a já měl na zádech kytaru, takže to nebylo pěkný. Moh bych psát o včerejšim koncertu, ale o tom vám můžou vyprávět Míša s Májou. Jo, Mája, to bych moh taky vyprávět, ale zařek sem se, že sebelítost vyplácám v písničkách a nebudu jí zatěžovat svět eště tady, na weblogu.

zLo Ye WsHude xDxDxD MuCk!:-*

24. června 2009 v 19:49 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Co je často vytýkáno Facebooku. Zaprvé, ničí vztahy. Pamatujete na ten případ, jak pán zastřelil svou ženu, protože dala na FB vědět, že "už není ve vztahu". Ten pán potom zastřelil i sebe, takže ten vztah neutrpěl zas tolik. No ale copak to můžu dávat za vinu FB? Ten člověk byl psychopat a už je jedno, jak se to stalo, protože dříve či později mu o jeho rozchodu někdo říct musel.

Zlo je všude.

21. června 2009 v 19:47 | I, Johnny Midgey! |  Novinky!
Všimli jste si, jak se v poslední době stal Facebook ukazatelem vlastně všeho? Článek na tohle téma jsem chtěl napsat už dlouho, ale teprve dneska, když v Televizních novinách řekli, že demonstrace proti státním maturitám byla svolána přes internetový server "fejsbuk", jsem dostal tu poslední nutnou kapku, po níž začne přetékat pohár trpělivosti. To je asi nejblbější idiom, co jsem kdy slyšel.

Víteže aneb botanika

13. června 2009 v 21:44 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
V posledních dvou dnech jsem se dozvěděl dva fakty, které změnily můj život. Totiž do dneška jsem žil klamán mýty, omyly a polopravdami, které jsou rozšířeny nejen mezi řidiči. Jednou z nich je to, že Waldemar Matuška se oficiálně čtyřicet let jmenoval Vladislav a teprve pak se nechal přejmenovat. Ale co je ještě tisíckát horší (asi jako když něco zesloníte), je, že ovoce a zelenina neexistují.

Oslí můstek!

7. června 2009 v 19:51 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
V minulém článku jsem se zařekl, že vám povím něco o Lihivách. Ti, které to zajímá, tam byli. Ty, které to nezajímá, to stejně nebude zajímat ani teď. Takže nevidím důvod to nějak rozpatlávat. Zajímavé milníky? (Oslí můstek!) No, dokončil jsem dvě svoje písničky a tak se mni otevřely poslední dveře, které mi bránily ve vydání desky. Pracuje se na tom, nového alba se nejspíš dočkáte v původním plánovaném termínu.

Je léto!

2. června 2009 v 19:35 | I, Johnny Midgey! |  Ostatní
Oukej, du na to. Je tomu už fakt dávno, co sem napsal posledně článek. Ale lidi na mě tlačej ze všech stran, takže asi fakt budu muset. Takže, co je novýho? Ferrari je zpátky. Byl sem na lihivách. A už zase mi došly prachy. A nebuďte kurva tak liný a pište mi sem komentáře. Už mi kvůli vám zrušili účet na Navrcholu.cz.