Srpen 2009

Nehty jsem si okousal až skoro do masa.

25. srpna 2009 v 17:46 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Ocet by ze mě jistě měl radost, jsem totiž jako postavička z jeho povídky. Kdyby měl Ocet profil na FB, to by hned byly Novinky! A taky by hrál YoVille a chodil by mě do práce a tak. Ale to je jedno, o tom jsem tak úplně mluvit nechtěl. Můj pobyt v Liverpoolu se pomalu chýlí ke konci, tak je na čase, abych o tom informoval, jak jsem slíbil.

Guinness - nejlepší náhražka kávy na světě

21. srpna 2009 v 22:08 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Ne, nebudeme si povídat o pivu, od toho přeci máte Šefla. Jak asi víte, odjel jsem do Liverpoolu. Dneska jsem tady vlastně první den a upřímně mám dost. Ikdyž jen a pouze svojí vinou, protože sem sračka a nic nevydržim. Je pátek večer. Skóre je asi pět momentů, kdy jsem propukl v pláč. 612 tisíc. To je pokrok. Teď vám povím malý příběh, který mě napadl, když jsem se toulal ulicemi tohoto překrásného města.

Opít se na Madonně

14. srpna 2009 v 21:45 | I, Johnny Midgey!
Lidi se mění. Živě si pamatuju když mi bylo asi deset let. Tehdy jsem nosil obrovský brejle a odmítal jsem nosit přesně ten typ, co mám, teď s tim, že je to moc moderní. Dneska nosim přesně ten typ, co mám teď, s tím, že všechny ostatní jsou moc moderní. Na svoje brýle nedám dopustit, protože díky nim překonávám bolesti nosu s grácií. A chodim s nima i na rande, s grácií. Před těmi osmi lety jsem také nenosil džíny, tvrdil jsem, že nikdy nevemu do úst cigaretu, neochutnám alkohol a budu poslouchat Beatles.

Neumětely III. (tak to je konec)

13. srpna 2009 v 11:35 | I, Johnny Midgey! |  Škola
Tak a máte mě tu zas. Sedim v metru a jedu domů. Jsem na tom bídně, uběhlo teprve 24 hodin od tý doby, co jsem se naposled viděl s Příšerkou a chce se mi brečet. Na druhou stranu, zbejvá už jenom 24 hodin a uvidim jí zas. A to je voda, co mě drží nad vodou. Je to takový malý soustředění, abych potom zvládnul 700 tisíc sekund. To je asi milion úderů mého srdce, milion malých bolestí na hrudi. Ale jak jsem řek, s každým úderem jsme si zase blíž, nicméně i přesto je to změna - týden stále spolu / týden totálně odděleně.

Neumětely III. (a to je teprve začátek)

12. srpna 2009 v 9:54 | I, Johnny Midgey! |  Škola
Metro. Velice inspirativní záležitost, vřele doporučuju všem vidlákům. To řikám proto, že nemám rád, jak Braňani nadávaj Pražákům, že jsou Pražáci. Taky nechápu, jakej smysl má nadávat Pražákům do švédů, když právě Švédi do Prahy přišli a nechali tu jenom polovičku. Jinak proti dalším komunitám na území Česka (Slováci, Negři, Maďaři a polo-Polové) nic nemám. Dokonce jsem se rozhodl založit stranu za svobodné Slezsko (dále jen SS). Ve dnešním článku ale zanechám úvah a budu psát něco pragmatičtějšího.