Listopad 2010

Na nic si nehraju

30. listopadu 2010 v 18:47 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Za to, jak obludně dlouhý byl předešlý článek, se hluboce omlouvám. Moje osobnostní krize, jak to láskyplně nazývám, na mě dolehla v pátek a v sobotu mě málem zabila (doslova). A to jsem ani nenapsal všechno, co jsem chtěl, takže dneska pokračuju. Píšu zoufalý články, svou špatnou náladu obaluju do vtipu a vyznávám se z nehynoucích lásek; momentálně z té, která mi všechny tyhle články lajkuje (což mě těší, ale drásá srdce zároveň).


Proč chci bejt slavnej

27. listopadu 2010 v 21:19 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Nevěřím v osud. Nevěřim ani na predestinaci, nebo jak se to menuje. Ale zase si nemyslim, že všechno je jenom otázkou náhody. Někdo by třeba řek, že každej je strůjcem svým vlastního štěstí. Jo, to sice zní rozumně, ale zase si myslim, že některý věci se prostě stanou zdánlivě bez důvodu. To nemluvim o tom, že kdyby měl každej svůj život plně v rukou, musel bych přiznat, že jsem na plný čáře zklamal, protože můj život se odklonil od mejch představ jako ona slavná věž v Pise od původních plánů.


Vemu tě někam daleko a budeme zase spolu

23. listopadu 2010 v 20:31 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Tohle bude zajímavý. Sedim na večerní přednášce ekonomie, je skoro pět a já sem opilej. S Michaelem Leedersem sme si dali dvě pívka v šibeničním čase v čínský restauraci a teď děláme všechno jiný, jen ne ekonomii. On se učí text k Handfuls of character a já píšu tenhle článek, obviously. Neozval sem se celej listopad, zřejmě sem měl lepší věci na práci.


Nekrmím svoje city

2. listopadu 2010 v 15:31 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Je to krásnej pocit. Znáte to, takový to šimrání v břiše. Jak to s oblibou popisuje J. K. Rowling v Potterovi, Harry měl pocit, jako kdyby měl v břiše motýlky a v krku knedlík. Znáte to, ne, v téhle situaci se čas od času nachází každý z nás. Tak takhle já se cejtim, když du na rande, když jdu poprvé do školy a když se vracím domů a těšim se, co je novýho na Facebooku. Jsou to ty momenty, kdy nemáte co říct. Když vám někdo řekne, že umřel papež, že došlo pivo, že Facebooku spadly servery, nebo že máte pěkně úchylnej blog a všechny články jsou blbý. Berte to pozitivně, někdo si ty články aspoň přečet.