Leden 2011

Jak to bylo doopravdy (pokračování)

28. ledna 2011 v 15:36 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Jak již víte, čtvrtek jsme trávili hledáním vhodného podniku pro pořádání křtu TRIBUTE to the Beatles (který vyjde 25. února!). Praha 4 nenaplnila moje očekávání a to i přesto, že sem jich moc neměl. Třeba hotelová restaurace U Kachniček nebyla vůbec v provozu - což považuji za závažný nedostatek. Oproti tomu Karolína, to byla jiná inštanc. Milá restaurace v Hostivaři, jak Jarda podotknul, vznikla tak, že byla zahrádka, která se přes altánek a přístavek proměnila v jaksi neforemný druhý sál již existující hospody. Měli tam servírku Kačenku, tatarák na moc dobrejch topinkách a taky 120g fazolových lusků se slaninou za 45Kč a 250g fazolí na slanině za 45Kč. Nebo opačně.


Jak to bylo doopravdy

28. ledna 2011 v 15:34 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Připravoval jsem se na to dlouho. Křest alba, ikdyž jenom jako, to je prostě událost. Tak aspoň ten večer pojmeme seriózně. Posledních mnoho podvečerů jsem strávil prohlížením mapy Prahy 4 a 10 a hledal podnik, který by byl vhodný na onu událost (a zároveň by se tam dala slavit oslava). Požadavky byly, aby to nebylo daleko a taky ne moc v centru, páč tam je to drahý. S tím souvisela i maximální cena piva 30Kč, v případě 11° a více 35Kč. Chtěl sem, aby tam bylo jídlo, jako měrnou jednotku jsem bral kilo ovarovýho kolínka a steaky. A taky jsem požadoval, aby nám dovolili bouchnout sekt na křetí alba a pustit si TRIBUTE to the Beatles.


Rouhání nejhoršího kalibru

20. ledna 2011 v 0:20 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Už uplynuly skoro tři tejdny a moje předsevzetí, že tenhle rok nebude úplně na hovno, mě stále baví (na rozdíl od Šefla, kterej pocítil krutost svého rozhodnutí už po tejdnu). Od doby, kdy jsem sem psal naposled se mnohé změnilo. Začlo mi zkouškový období a zdá se, že mi škola de na ruku, co se týče mého odhodlání ji opustit. Ale kdo ví, třeba u úvodu do ZSV jsem si myslel, žeje to jasná věc, když jsem z deseti otázek nevěděl ani jednu, a přeci jsem prošel. Ale pryč od školy, mám přece zajímavější život.

Nový brejle na starym xichtě

6. ledna 2011 v 17:08 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Všechno nejlepší do nového roku, pokud jsem vám to ještě nepřál. Komukoli, kdo si čte můj blog, přeju jen to nejlepší. Kdo si to nečte, ať klidně shoří v pekle. Jelikož byly Vánoce a pak Silvestr, tak nemám moc teoretických myšlenek, spíš to zkusim nějak ve zkratce shrnout. Během svátků jsem byl s tátou na výstavě Beatlemanie!, to bylo dobrý, ale stálá expozice mě zaujala ještě víc (přestože se ukázalo, že stále existuje něco, co o Beatles nevim). A zaujat tím vším a mnohým jiným jsem si koupil pozoun (teď na něj hraju a někdo klepe do radiátorů).