Únor 2011

To se mě jako ptáte?

28. února 2011 v 20:31 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Bibi, nemusíš ty články zase lajkovat jenom proto, abys mi udělala radost. No ikdyž… vlastně, můžeš, nevadí mi to. Dneska vám budu vyprávět, jak jsem jel zešeflem (tímto mu ještě jednou děkuji) koupit babičce lednici. Stálo to za to (zas ta moje trojková věta, sakra, mně to nedá spát). Samotné koupi předcházela prohraná aukce na aukru. V Datartu jsem málem koupil lednici, co nemá mrazák a ostatně i všude jinde. No, ale postupně.

These are my choice notes (pokračování)

24. února 2011 v 18:25 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
V minulym článku jsem toho napsal hodně. Věnoval jsem se Bibi, protože jak jsem řekl, dokázal bych o ní vyprávět déle, než jak dlouho jsem ji doopravdy znal. Ten článek byl jeden z těch klasických midgeyovských výlevů, na něž jste byli zvyklí. A zvykejte si, protože teď jich bude víc. Já a ještě jeden moc moudrej člověk (ačkoli ten na tom měl podstatně větší zásluhu) jsme totiž dospěli k závěru, že bych měl bejt trochu víc sám sebou.
...

These are my choice notes

20. února 2011 v 18:20 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Provedu-li takové malé srovnání s předchozím článkem, nic se nestalo. No, kdo by to byl řekl. Venku je pořád stejně hnusně. V Kangoo pořád nejdou blinkry. Pořád se trochu bojim, co se stane, až mi bude dvacet. Třeba takovej Søren Kierkegaard byl přesvědčen, že zemře dřív, než mu bude třicet čtyři, protože to byl věk, kterého se v jeho rodině nikdo předtim nedožil. No a pak neumřel. Místo toho se rozešel se svou holkou, protože mu hráblo z jeho táty, zešílel a umřel vyčerpánim. Tenhle člověk hodně chlastal, měl jednoho kamaráda a až na jeden takovej menší střet se štětkou nikdy neměl sex. Jo, tak takovejhle život by mě bavilo vést.


Fronius - kvalita svařování

7. února 2011 v 15:02 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Co je novýho? Únor, vole. Benzín je pořád dražší a dražší, ale já jezdim dál. Sice bez blinkrů ale přeci. Klouže to jaxviň, ale přes víkend se má oteplit a pak už nebude, co by klouzalo. No jo, venku je jako v Liverpoolu v létě, auto je celý od bahna (včetně mě), vítr je tak silnej, že nemůžu otevřít dveře… When winter dies I wake up way too early. Jo, to mi připomíná, že furt nevim, co je palilogy, tautology a všechen tenhle ostatní xindl.