Duben 2011

Když si myslíte, že se vám nevede...

27. dubna 2011 v 20:38 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Původně jsem chtěl napsat dva veledlouhý články a měl jsem pro ně taky připravená témata. Celý se to neslo v duchu "jak mi to všechno de v roce 2011". Pokud jsem ale minulou středu říkal, že se mi všechno sere pod rukama, očividně jsem toho nedělal dost, abych to moh věrohodně prohlásit. Totiž ve středu ráno jsem trošku zaspal, takže mě budila máma (což se stává tak maximálně jednou za rok). Měl jsem jí totiž odvýzt do nemocnice, což jsem také učinil, akorát jsem musel parkovat asi kilometr od nemocnice, protože jsem si zapomněl peníze do parkovacího automatu.

Thunderbird, Hummingbird, bla bla bla...

13. dubna 2011 v 11:26 | I, Johnny Midgey! |  Osobní

Děti, v roce 2003 jsem dostal svou první kytaru. O rok později jsem dostal počítač. O další rok později jsem začal nahrávat v Kristalu. V roce 2006 jsem už měl i basu a za rok jsem začal dělat softwarový bicí. V roce 2008 jsem udělal podle mnohých svou nejlepší desku a od tý doby se nic nedělo. A tak jsem zakročil a koupil jsem si zvukovku. Po sáhodlouhém přemýšlení jsem si na Kytarách.cz objednal Alesis Multimix 4 a snad ještě ten den jsem si ho šel vyzvednout. Druhej den jsem ho vyzkoušel a byl jsem velice zklamán.


Pondělní filosofický šálek čaje

11. dubna 2011 v 16:52 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
V sedmnáctym století se děsně glorifikovala válka. Jít do války a v ideálnim případě padnout byla hrdinská smrt a vlastně jste si nemohli přát nic lepšího. Tak to není můj případ. Jak řekl Greg House, ve smrti není nic hrdinskýho. Ať umřete nehybně v posteli nebo s vytaseným mečem nad hlavou (a s cizím mečem v hlavě), umírání je nedůstojné tak jako tak. Nikomu tím nepomůžete a ve výsledku budete ten trouba, co to nezvládnul / nevydržel dýl / se obětoval pro nic za nic. Jasně, jeho teorie má trhlinu, protože sebeobětování může teoreticky zachránit někomu život. A ve filmech se pravidelně zachrání i ten, kdo se obětoval, protože je to prostě machr.

Hej, svou lásku za klobouk si dej

6. dubna 2011 v 11:14 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Teď jsem se koukal na zprávy a tam řekli, že zrušili všechny bankovní poplatky. A pro některé občany je to vlastně smutná zpráva, tak například dlouholetý bojovník za zrušení bankovních poplatků je teď de facto bez práce. No a potom řekli, že je to apríl. No, hahaha, omg. Jakoby to nestačilo, hned v zápětí odvysílali reportáž o tom, že Kajínek byl osvobozen a že od státu dostane stomilionové odškodné. Tentokrát sem se už koukal a všim sem si, že v rohu byla gumová kachnička, takže ani tohle nebyla pravda. Takže, myšlenka dne: copak nemá český zpravodajství nic lepšího na práci než vymejšlet takový kraviny?