Říjen 2011

Německo - France 1:1

29. října 2011 v 18:34 | I, Johnny Midgey! |  Osobní

Neradujte se předčasně, nezačal jsem sledovat žádnej sport a ani jsem nerozpoutal válku. Možná takovou malou přestřelku uvnitř svý hlavy. A nemá to nic společnýho s mou přítelkní, která si nepřeje být jmenována, ba ani zmiňována. Takže sorry. Ale v rámci svých zásad bych měl jen tak okrajově zmínit, že se pořád milujeme a pořád spolu chodíme. Ale zpátky k revoluci v západní Evropě. Jak možná někteří víte, mám francouzský auto a německá kola. To samo o sobě je smrtelná kombinace, ale můj ryze židoliberální mozek do toho vsouvá rozbušku a spojuje tak kritická množství arogance.

Anestezie

18. října 2011 v 10:11 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Dneska ráno mě zas přepadla ta moje filosofická nálada. Vzpomněl jsem si, jak Štoky vždycky v pondělí píše, že všechno stojí za vyližprdel, a jak moc bych se s tím mohl ztotožnit, pouze s tou výjimkou, že u mě pracovní týden začíná v úterý. Přítelkyně se se mnou přestala bavit, protože to dle jejích slov stejně nikdy nikam nevede, jelikož mluvim jenom o sobě. Takže pokud nechcete číst článek o mě, tak bych doporučoval změnit blog. Běžte k Žoužel, tam je to stejně větší sranda a má to barevnější. Páni, vypadá to jako strašně dávno, co mi každej článek přečetlo padesát lidí za den a byly pod nim desítky komentářů. A lidi se sem rádi vraceli. No a já se teď vrátim k tématu.

Transcendentální epoché

16. října 2011 v 21:18 | I, Johnny Midgey! |  Osobní
Poslední dobou mě filosofie pronásleduje čím dál častěji. Nebo mě možná pronásleduje celou dobu, ale teď už je fakt blízko. Kdyby to bylo ve fotbale, už už by mě držela za dres. Takže teď bych se měl svalit na zem a sténat a naříkat a ukazovat prstem na filosofii, že to ona mě sundala a že to není mou přirozenou inteligencí, že nad věcma pořád tolik přemejšlim. Začal školní rok a začala filosofie. Kromě takový čarodějnice, před kterou chovám respekt z čisté hůrzy, kterou mi nahání, mě filosofii učí i profesorka Hogenová (pozor, titulovaná profesorka!). Pro ty, kteří nemaj tolik štěstí, dodám jen, že je to fakt extra třída a jako bonus se neustále usmívá.

Opona, za níž se skrývá světlo svobody

6. října 2011 v 19:02 | I, Johnny Midgey! |  Osobní

Tak a je to tady. Jednou to přijít muselo. Jak jsem říkal v posledním článku před V7lokovou letní pauzou, nekončil jsem s pasním článků úplně. Je to jasný, začla škola a já tu musim sedět a chci nebo ne. Teda… kdybych vážně nechtěl, tak bych nemusel, ostatně je to dobrovolný a zadarmo. Ale já chci. Nevýhody jsou, že jakožto bývalé hyperaktivní dítě a dnešní stáleještěkativní mladý muž bez problémů stíhám vnímat přednášku, dělat si poznámky a eště zahlcovat servery Facebooku svou kybernetickou aktivitou. Jenže v Celetný není internet, nebo možná jo, ale moje IT schopnosti utržely značné rány při mé neúspěšné instalaci Windows 8 před měsícem.